Biz Kimiz?

Sektörünün lideri Bal Orman Ürünleri‘nin bir markası olan Bellagente “Innovation For Your Home” sloganı ile yenilikçi ve benzersiz ürünlerini mimar ve içmimarlara, dekorasyon firmalarına ve özgün dokunuşlarıyla hayatlarına ve yaşadığı mekana değer katmak isteyen herkese ürünlerini sunuyor.

İtanyan filolojisinde “Genç ve Güzel İnsanların Bir Araya Gelerek Oluşturduğu Topluluk” anlamına gelen Bellagente bunu kendisine felsefe edinip, Genç ve dinamik ekibi ile günün gereksinimlerine karşılık verme ve kendisi gibi güzeli öne çıkarma çabasına girmiştir.

Bir yapı malzemesinden öte mutlu deneyimler satmayı hedefleyen Bellagente “Duvarında Güzel; Doğa da Güzel” düşüncesinden ilham alarak, doğanın bize sunduğunu ona zarar vermeden biliçli kullanımlarla mekanlarınıza taşıma; “Happinness is Handmade” sloganı ile el yapımı doğal ürünlerden özgün tasarımlar edinme ve yeni nesil Kendin Yap (DIY) kültürüne sahip müşterilerine kendi otantik mekanlarını tasarlama fırsatlarını sunmaktadır.

Tasarımla sanatın gücünün bir araya getirilerek üretildiği; Günün istek ve koşullarını yansıtan, farklı, doğal, montaj kolaylığı ve üstünlüğü sağlayan, inovatif ve yeniyi arayan kimliğinden ilhamla yenilikçi koleksiyonlarını marka aidiyeti yaratabilme arzusuyla kullanıcılarına ulaştırma isteği Bellagente’nin temel amacıdır.

Zamanın kıymetini çok iyi bilen Bellagente, üretim aşamasından tasarım ve uygulama aşamalarına kadar sağladığı kolaylıklar, avantajlar ve üstünlükler ile  kullanıcılarına farklılıklar sağlamaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetleriyle, kullanıcılarına mutlu deneyimler yaşamalarını  sağlamak üzere sürekli çalışmaya da devam etmektedir.